bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 grudnia 2011
  • wyświetleń: 3961

Zaginął 74-letni mężczyzna

Policja poszukuje Stanisława Majcerczyka - 74-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który w dniu 29 listopada wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił. Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600, nr alarmowe 997, 112.

Stanisław Majcherczyk
Stanisław Majcherczyk · fot. Policja


Jak wynika z relacji żony zaginionego - w dniu 29 listopada około 9.00, Stanisław Majcherczyk wyszedł z ich wspólnego mieszkania przy ul. Grażyny na działkę rekreacyjną położoną w Bielsku-Białej przy ul. Michałowicza w rejonie bloków nr 5, 5a i 5b. Na działkę faktycznie dotarł, gdyż był tam widziany przez mieszkańców okolicznych bloków. Umówił się z żoną, że wróci około 13.00. Do domu jednak nie dotarł i do tej pory nie nawiązał kontaktu z żoną, ani też z najbliższą rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 70-75 lat, wzrost około 170 cm, waga 75-80 kg, średnia budowa ciała, włosy krótkie - siwe.
W dniu zaginięcia ubrany: w granatową kurtkę zimową, szarą czapkę z daszkiem, szary sweter, koszulę w kratkę, ciemne spodnie z materiału, czarne buty zimowe typu kozaki. Nosi okulary lecznicze. Posiadał przy sobie dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy i kartę NFZ.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600 lub najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.