bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 stycznia 2017
  • wyświetleń: 4740

Rozpocznij zdrowo Nowy Rok!

Artykuł sponsorowany:

Początek roku to okres bogaty w plany i postanowienia. Większość z nas robi listę postanowień noworocznych już pod koniec grudnia. Jedni pragną zrzucić zbędne kilogramy, inni uwolnić się od nałogu palenia, a niektórzy rozpocząć aktywność fizyczną. Co zrobić, aby nasze zamiary zostały zrealizowane, a nie pozostały tylko sferą marzeń?

- Postanowienia noworoczne są dobrym pretekstem do pozbycia się nadprogramowych kilogramów oraz zmiany nawyków żywieniowych. Planując odchudzanie warto wiedzieć, że diety, które obiecują szybkie efekty wiążą się z dużymi restrykcjami oraz niebezpieczeństwem. Mogą one prowadzić do niedoborów żywieniowych, efektu jo-jo oraz w skrajnych przypadkach do znaczącego pogorszenia stanu zdrowia. „Diety cud” nie są również dobierane do indywidualnych potrzeb oraz preferencji żywieniowych, przez co znacznie ciężej wytrwać nam w ich stosowaniu. Ciężko również wyobrazić sobie, że dieta składająca się ze ściśle określonych ilości produktów i jednej kaloryczności będzie odpowiednia zarówno dla 40-letniej kobiety o masie ciała 65 kg, jak i dla 25-letniego mężczyzny ważącego 90kg. Problemu nie rozwiązują także suplementy wspomagające odchudzanie. Nasuwa się więc pytanie- jak zdrowo i rozsądnie osiągnąć wymarzoną masę ciała? Aby uzyskać na nie odpowiedź warto udać się do specjalisty, jakim jest dietetyk. Ustali on indywidualny plan dietetyczny, który zapewni trwałą utratę masy ciała - mówi Dietetyk Kliniczny Klementyna Gryboś, właścicielka Poradni Dietetycznej w Bielsku- Białej

Klementyna Gryboś


Dyplomowany dietetyk mgr Klementyna Gryboś w ramach swojej poradni oferuje szeroki zakres usług dotyczących żywienia. Przygotowuje indywidualne plany dietetyczne dla osób, które borykają się z takimi problemami jak: nadwaga, otyłość, nietolerancje i alergie pokarmowe, choroby metaboliczne (m.in. cukrzyca) oraz zaburzenia hormonalne (m. in. niedoczynność tarczycy). Dodatkowo doradza kobietom planującym ciążę, będącym w ciąży oraz karmiącym piersią, a także zajmuje się żywieniem dzieci i młodzieży. Swoją wiedzą zdobytą na studiach i licznych kursach dzieli się w czasie prowadzenia wykładów i prelekcji w szkołach, a także w czasie różnych akcji dbania o zdrowie.

Jeśli na liście Waszych noworocznych postanowień znalazło się osiągnięcie wymarzonej sylwetki lub po prostu zmiana stylu życia na zdrowy- mamy dla Was propozycję. Poradnia Dietetyczna prowadzona przez mgr Klementynę Gryboś wychodzi Wam naprzeciw - w związku z początkiem roku, do końca stycznia obowiązuje oferta specjalna, za pierwszą wizytę zapłacisz 50% mniej albo dostaniesz ją GRATIS, jeżeli zdecydujesz się na zakup 7-dniowego planu żywieniowego.

Klementyna Gryboś


Serdecznie zapraszamy do Poradni, która mieści na ul. Ks. Stojałowskiego 55 (nad Apteką Świętej Anny).

Lokalizacja:Dietetyka Kliniczna Klementyna Gryboś


Prosimy o kontakt:
  • pod numerem telefonu 660-442-133
  • na adres mailowy poradnia@dietetykakliniczna.com


Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: www.dietetykakliniczna.com oraz na facebooku: www.facebook.com/poradniadietetykakliniczna/