bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 23 grudnia 2016
  • wyświetleń: 13527

Zatrzymano wandala, który rysował na samochodach swastyki

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali 22-letnią kobietę, która uszkodziła ponad 30 samochodów zaparkowanych na bielskiej ul. Doliny Miętusiej. Sprawczyni zarysowała ostrym przedmiotem karoserię i szyby. Spowodowała szkody, które sięgają blisko 25 tysięcy złotych.

wandalizm
Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali 22-letnią kobietę · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło nocą z 25/26 listopada br. Wandal uszkodził ponad 30 samochodów zaparkowanych na bielskiej ul. Doliny Miętusiej. Zarysował ostrym przedmiotem karoserie, pokrywy silnika oraz szyby. Na niektórych z pojazdów wyrysował symbol "swastyki". O całym zdarzeniu pisaliśmy w artykule "Akty wandalizmu na os. Karpackim, na autach wyrysowano swastyki".

Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca, gdzie doszło do zdarzenia. Skrupulatnie gromadzili dowody i sprawdzali każdą informację, która mogła ich skierować na trop chuligana.

Akty wandalizmu na os. Karpackim - 26.11.2016
Akty wandalizmu na os. Karpackim - 26.11.2016 · fot. sid / bielsko.info


Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tymi przestępstwami może mieć 22-letnia mieszkanka Bielska-Białej. Kryminalni zatrzymali sprawczynię. Wczoraj zatrzymana usłyszała zarzuty i złożyła wyjaśnienia. O jej dalszym losie zadecyduje teraz prokuratura i sąd. Grozi jej do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.