Wiadomości
- 23 grudnia 2016
- wyświetleń: 13927
Zatrzymano wandala, który rysował na samochodach swastyki
Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali 22-letnią kobietę, która uszkodziła ponad 30 samochodów zaparkowanych na bielskiej ul. Doliny Miętusiej. Sprawczyni zarysowała ostrym przedmiotem karoserię i szyby. Spowodowała szkody, które sięgają blisko 25 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło nocą z 25/26 listopada br. Wandal uszkodził ponad 30 samochodów zaparkowanych na bielskiej ul. Doliny Miętusiej. Zarysował ostrym przedmiotem karoserie, pokrywy silnika oraz szyby. Na niektórych z pojazdów wyrysował symbol "swastyki". O całym zdarzeniu pisaliśmy w artykule "Akty wandalizmu na os. Karpackim, na autach wyrysowano swastyki".
Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca, gdzie doszło do zdarzenia. Skrupulatnie gromadzili dowody i sprawdzali każdą informację, która mogła ich skierować na trop chuligana.

Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tymi przestępstwami może mieć 22-letnia mieszkanka Bielska-Białej. Kryminalni zatrzymali sprawczynię. Wczoraj zatrzymana usłyszała zarzuty i złożyła wyjaśnienia. O jej dalszym losie zadecyduje teraz prokuratura i sąd. Grozi jej do 5 lat za kratami.
ZOBACZ TAKŻE
Nowy skwer prawie gotowy… i już zniszczony. Czy potrafimy dbać o wspólną przestrzeń?
Akty wandalizmu, śmiecenie i burdy na ul. Jaworzańskiej
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Nowa karetka, respiratory i kamizelki ochronne dla ratowników. Powiat wsparł pogotowie na ponad 1,2 mln zł
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









