bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2016
  • wyświetleń: 7055

Wieczorna awaria Tauronu. Wiele gospodarstw było bez prądu

W czwartek w godzinach wieczornych część gospodarstw domowych na osiedlach Langiewicza i Złote Łany oraz w dzielnicy Lipnik była pozbawiona prądu.

tauron awaria
Wieczorna awaria Tauronu. Wiele gospodarstw było bez prądu · fot. Tauron


- Wczoraj o godz. 20:04 nastąpiło awaryjne wyłączenie linii średniego napięcia. Przyczyną było uszkodzenie kabla. Zasilanie wszystkim Klientom przywrócono o godz. 21:36. Przepraszamy Klientów za kłopoty wynikłe z braku zasilania - informuje Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauronu dla województw dolnośląskiego i śląskiego.

Współpraca miasta ze spółką Tauron nie układa się najlepiej. Tydzień temu doszło do spotkania prezydenta miasta Jacka Krywulta z dyrekcją Tauronu. Podczas spotkania poruszono notoryczne awarie oświetleń bielskich ulic.

- To nie są pojedyncze awarie, to już masówka. W zeszłym tygodniu zaprosiłem dyrekcję Tauronu do siebie. Odbyliśmy ostrą rozmowę, Tauron zobowiązał się do usunięcia w trybie nagłym wszystkich awarii oświetlenia - mówił na sesji Rady Miejskiej prezydent Jacek Krywult.

Ponadto w rozmowie z szefostwem Tauronu gospodarz Bielska-Białej podniósł również kwestię zmiany oświetlenia na bardziej efektywne i nowoczesne.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.