bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 grudnia 2016
  • wyświetleń: 18244

Strajk Obywatelski na Placu Reksia. Odpowiedź na wydarzenia w Sejmie

W niedzielę w samo południe na Placu Reksia odbył się kolejny Strajk Obywatelski. W pikiecie, którą zorganizowano spontanicznie, wzięło udział około 300 osób. Protestowano przeciwko ograniczaniu pracy mediów w Sejmie.

II Strajk Obywatelski w Bielsku-Białej - 18.12.2016 · fot. bielsko.info


- Nie możemy się godzić na to, co dzieje się w Polsce, kiedy partia rządząca po raz kolejny ma dla nas "dobre zmiany" w postaci kolejnych rozwiązań, zaraz po ustawie o zgromadzeniach, przyszła pora na media! Spotkajmy się w niedzielę w samo południe pod pomnikiem Reksia! - apelowała w sobotę posłanka PO - Mirosława Nykiel, która ciągle protestuje w Sejmie.

W strajku wzięli udział przedstawiciele wielu środowisk politycznych. Można było spotkać członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej (m.in. zastępca prezydenta Bielska-Białej - Przemysław Kamiński oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Jarosław Klimaszewski), Nowoczesnej, Partii Razem, Komitetu Obrony Demokracji, Obywateli RP oraz wielu innych stowarzyszeń i nieformalnych grup.Zapis relacji na żywo

Loading...

ups, ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.