bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 grudnia 2016
  • wyświetleń: 8511

Wyjątkowy kalendarz na 2017 rok z niepowtarzalnymi zdjęciami

Nie macie jeszcze kalendarza na 2017 rok? To się dobrze składa, bo mamy dla Was świetną propozycję! Znana bielszczanom marka "I love BB" wydała kalendarz ze zdjęciami Basi Grubki, której fotografie regularnie publikujemy na portalu bielsko.info.

Wyjątkowy kalendarz dla bielszczan na 2017 rok


W kalendarzu można zobaczyć 12 niepowtarzalnych fotografii autorstwa Basi Grubki - fotografki, która na Facebooku prowadzi profil "Bielsko-Biała przez szkło". Oprócz zdjęć kalendarz zawiera ciekawostki dotyczące miasta - m.in. datę rozpoczęcia produkcji Malucha, daty urodzin sławnych bielszczan, datę oddania kolejki na Szyndzielnię itp.

Kalendarz kupić można w serwisie Allegro, w sklepie stacjonarnym "I love BB" oraz na stoisku podczas zbliżających się "Świąt na Starówce". Część dochodu ze sprzedaży kalendarza przeznaczona zostanie dla Kuloodpornych, a konkretnie dla Michała Chrobaka. Sportowiec zbiera pieniądze na sprzęt, który umożliwi mu start w paraolimpiadzie.

Portal bielsko.info objął patronat medialny nad wydaniem kalendarza.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.