bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2016
  • wyświetleń: 32985

[ZDJĘCIA] Śmiertelne potrącenie pieszej na ulicy Żywieckiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w minioną sobotę tuż po 20.00 w Bielsku-Białej na ul. Żywieckiej. Kierujący fiatem potrącił pieszą, która przechodziła przez jezdnię poza wyznaczonym przejściem. 62-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Wypadek na ulicy Żywieckiej - 3.12.2016 · fot. sid / Bielsko.info


Do wypadku doszło około 20.19, w okolicy skrzyżowania z ul. Poniatowskiego. Jak wynika z ustaleń, 25-letni kierowca Fiata Pandy, jadący w kierunku Żywca, potrącił 62-letnią bielszczankę, która przechodziła przez jezdnię poza wyznaczonym przejściem. Pomimo wysiłków lekarzy i prowadzonej akcji reanimacyjnej, kobieta zmarła. Okoliczności tego wypadku badają bielscy policjanci.

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997, 112.

Miejsce zdarzenia

BM, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj