bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 listopada 2016
  • 3 grudnia 2016
  • wyświetleń: 16251

Policjanci przejęli 2 kg marihuany - tymczasowy areszt dla dilerów

Najbliższe miesiące spędzą w areszcie dwaj młodzi mężczyźni, podejrzani o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Decyzję tę podjął bielski sąd, na wniosek śledczych z bielskiej komendy oraz Prokuratury Rejonowej Bielsko-Biała Południe. Dilerzy zostali zatrzymani przez policjantów z referatu antynarkotykowego w czasie zaplanowanej akcji. W ich samochodach policjanci odnaleźli 2 kilogramy marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 60 tys. zł.Dzielnicowy z bielskiego komisariatu dowiedział się, że dwaj młodzi mężczyźni mogą posiadać znaczne ilości środków odurzających. Informacje te natychmiast przekazał śledczym z referatu antynarkotykowego. Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, bacznie przyglądali się poczynaniom dwójki bielszczan.

W poniedziałek, 28 listopada, w czasie zaplanowanej akcji, zatrzymali dwóch 22-latków. W ich samochodach odnaleźli i zabezpieczyli 2 kilogramy marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 60 tys. zł. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszeli zarzuty. Bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury, podjął już decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu. Za posiadanie i handel znacznymi ilościami narkotyków grozi im do 12 lat więzienia.

Policjanci z Bielska-Białej przejęli 2 kilogramy marihuany · fot. KMP Bielsko-Biała

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.