bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2016
  • wyświetleń: 21141

Karambol na ulicy Doliny Miętusiej. Zderzyło się siedem samochodów!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Trudne warunki na drogach przynoszą bezwzględne żniwo. W poniedziałek około godziny 15.00 na ulicy Doliny Miętusiej zderzyło się pięć samochodów osobowych.

Karambol na ulicy Doliny Miętusiej. Zderzyło się pięć samochodów - 28.11.2017 · fot. Bielskie Drogi


Do zdarzenia doszło przed godz. 15.00 na wysokości skrzyżowania z al. Gen. Andersa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 75-letni kierowca BMW, wyjeżdżając spod poczty przy ul. Doliny Miętusiej, doprowadził do kolizji z osobową Hondą. Wskutek otwarcia poduszki powietrznej kierowca utracił orientację i widoczność, dodał gazu, a następnie doprowadził do zderzenia z innymi pojazdami jadącymi ul. Doliny Miętusiej w obu kierunkach.

W akcji wzięły udział cztery zastępy straży pożarnej, których działania polegały na odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych rozlanych na drodze. W kolizji brały udział następujące samochody: Citroen C3, Honda Civic, Ford, BMW, VW Passat, Fiat Panda, Ford C-Max. Trzy osoby poszkodowane w zdarzeniu decyzją ratownika medycznego zostały przewiezione do Szpitala Wojewódzkiego celem przeprowadzenia szczegółowych badań. Działania zakończono o godz. 16.00.

Miejsce zdarzenia

ab / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj