bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2016
  • wyświetleń: 5972

Spontaniczna akcja w sprawie tragicznej sytuacji cywili w Aleppo

W minioną sobotę na placu Bolesława Chrobrego w Bielsku-Białej odbyła się spontaniczna demonstracja. Około 30 osób wyraziło swoją solidarność z ofiarami oblężenia syryjskiego Aleppo.

akcja aleppo
Spontaniczna akcja w sprawie tragicznej sytuacji cywili w Aleppo


- Spontaniczna akcja w sprawie tragicznej sytuacji cywili w Aleppo. Rozmawialiśmy o przyjmowaniu uchodźców. Skandowaliśmy hasła: Wolna Syria, Pokój dla Syrii, Wolność i Pokój, Solidarni z Syrią, Witamy Uchodźców, Wolność Równość Tolerancja. Dzięki Wam Wszystkim - informuje Dariusz Paczkowski. Prezes Fundacji Klamra wziął udział w spontanicznej akcji w Bielsku-Białej.

Uczestniczy demonstracji porównywali dramatyczną sytuację mieszkańców Aleppo do Powstania Warszawskiego. - Aleppo dziś i Warszawa 72 lata temu to dwa miasta pozostawione same sobie w obliczu zagłady - czytamy na fanpage'u Partii Razem, której członkowie byli obecni na placu Bolesława Chrobrego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.