bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2016
  • wyświetleń: 5537

21-latka zatrzymana za napad na salon gier przy ulicy Barlickiego

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali młodą kobietę, podejrzaną o napad na salon gier w Bielsku-Białej przy ulicy Barlickiego. Napastniczka zaatakowała 17-letnią pracownicę salonu. Obezwładniła ją, a następnie skradła z kasy gotówkę.

Do napadu doszło w minioną środę 23 listopada około godz. 11.00. Przebywający w salonie klienci, młoda kobieta i towarzyszący jej mężczyzna, którzy wcześniej grali na grach zręcznościowych, w pewnym momencie zaatakowali pracownicę. Napastniczka obezwładniła 17-latkę. Dusiła swoją ofiarę i uderzała jej głową o ścianę i umywalkę, a następnie skradła z kasy gotówkę. Po napadzie oboje sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.

Na miejsce natychmiast zostały skierowane policyjne patrole oraz pogotowie ratunkowe, które przewiozło ranną nastolatkę do szpitala. Policjanci poszukiwali sprawców. Przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i gromadzili dowody. Sprawdzali każdy szczegół, który mógł ich skierować na trop napastników.

Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z napadem może mieć 21-letnia bielszczanka. Jeszcze tego samego dnia, śledczy z bielskiej "trójki" zatrzymali sprawczynię. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, a nazajutrz usłyszała zarzuty. Bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury, podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu. Za rozbój grozi jej do 12 lat więzienia. Policjanci w dalszym ciągu poszukują jej wspólnika.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.