bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2016
  • wyświetleń: 8334

[ZDJĘCIA] Nowy radiowóz dla bielskiej policji

W piątek w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyło się uroczyste przekazanie 15 nowych radiowozów. Nowe nabytki zostały zakupione przy udziale Urzędu Marszałkowskiego i trafiły do jednostek w naszym garnizonie. Oznakowaną Kię Cee'd odebrał również Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak. Samochód został już przekazany policjantom z komisariatu III.O 11.00 przed wejściem głównym do Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyło się przekazanie nowych oznakowanych radiowozów marki Kia Cee`d zakupionych dla śląskiej Policji przy udziale Urzędu Marszałkowskiego. Gospodarzem uroczystości był Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Krzysztof Justyński, który wspólnie z Marszałkiem Województwa Śląskiego Wojciechem Saługą przekazał 15 nowych pojazdów komendantom miejskim i powiatowym garnizonu śląskiego. Nowy radiowóz odebrał również szef bielskiego garnizonu insp. Dariusz Matusiak. Samochód zasilił flotę Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej.

Nowy radiowóz dla bielskiej policji - 25.11.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


Każdy z pojazdów Kia Cee`d kombi warty jest ponad 61.000 złotych brutto, a pod maską posiada silnik o pojemności 1,6 litra i 135 KM. Połowa pieniędzy na zakup radiowozów przekazał Urząd Marszałkowski, natomiast resztę środków pokryła śląska Policja. Samochody te mają bogate wyposażenie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu policjantom, którzy będą w nich pełnić służbę.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.