bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2016
  • wyświetleń: 10773

Pijana kierująca „skasowała” dwa samochody i wjechała w budynek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Blisko 1,5 promila alkoholu wykazało badanie 19-latki kierującej renaultem, która dzisiaj w nocy wjechała w dwa inne pojazdy i uszkodziła elewację budynku na rogu bielskich ulic: Czajkowskiego i Batorego. Kobieta została zatrzymana przez patrol z komisariatu II, dzięki informacjom przekazanym przez świadka tego zdarzenia. Jak się okazało nie posiadała uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej teraz do 2 lat za kratami.

Pijana kierująca „skasowała” dwa samochody i wjechała w budynek - 25.11.2016 · fot. Bielskie Drogi


Do zdarzenia doszło około 1.30 w Bielsku-Białej przy skrzyżowaniu ulic: Czajkowskiego i Batorego, gdzie kierująca Renaultem Megane wjechała z impetem w zaparkowanego Forda Fiestę i Renaulta Lagunę, a następnie uszkodziła elewację kamienicy. Zdarzenie zauważył przypadkowy świadek, który natychmiast przekazał swoje spostrzeżenia oficerowi dyżurnemu.

Na miejsce skierowano patrol z komisariatu II, który zatrzymał 19-letnią kierującą. Kobieta nie posiadała uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Badanie alkomatem wykazało, ze miała w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat więzienia. Z własnej kieszeni będzie też musiała pokryć spowodowane szkody, które sięgają kilku tysięcy złotych.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj