bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2016
  • wyświetleń: 8262

Tymczasowy areszt dla sprawców, którzy uwięzili i pobili 34-letnią kobietę

Najbliższe miesiące spędzą w areszcie dwaj mężczyźni, którzy są podejrzani o brutalne pobicie, groźby oraz uwięzienie w mieszkaniu 34-latki, połączone z jej szczególnym udręczeniem. Napastnicy zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu II. Za przestępstwa te grozi im teraz wieloletnie więzienie.

Do zdarzenia doszło nocą z 20 na 21 listopada w jednym z mieszkań przy bielskiej ul. Partyzantów. Kobieta piła alkohol wspólnie z dwójką znajomych mężczyzn. W pewnym momencie pomiędzy biesiadnikami doszło do kłótni. W czasie awantury, jeden ze sprawców zamknął drzwi mieszkania na klucz i uwięził 34-latkę. Napastnicy dotkliwie pobili swoją ofiarę, dusili ją i grozili śmiercią. Pokrzywdzona doznała poważnego urazu głowy.

Po kilku godzinach bicia i dręczenia kobiecie udało się uciec z mieszkania. Schroniła się u swojej matki. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe przewiozło ją do szpitala. Chwilę później policjanci zatrzymali obu napastników. 24 i 37-latek trafili do policyjnego aresztu.

Usłyszeli już zarzuty pozbawienia wolności swojej ofiary, połączonego z jej szczególnym udręczeniem, pobicia i kierowania wobec niej gróźb karalnych, za co grozi im wieloletnie więzienie. Zgodnie z decyzją prokuratury i sądu, najbliższe miesiące zatrzymani spędzą w areszcie.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.