bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2016
  • wyświetleń: 4749

60-latek ukradł latarnię uliczną, miał 1,5 promila

Informacje przekazane przez świadka, przyczyniły się do zatrzymania mężczyzny, który skradł latarnię uliczną o wartości blisko tys. zł. Rabuś został ujęty przez strażników miejskich i przekazany w ręce policjantów. Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.

kradzież, lampa, oświetlenie, policja, areszt
Zatrzymany sprawca kradzieży. · fot. KMP Bielsko-Biała


Trwa konserwacja elewacji budynku należącego do sióstr zakonnych w centrum Bielsku-Białej. Na czas remontu zdemontowano uliczne latarnie, które przechowywane są w magazynie. Fakt ten wykorzystał 60-letni złodziej, który zakradł się do magazynu i skradł metalową latarnię wartą blisko tys. zł. Zauważył go przypadkowy świadek, który natychmiast przekazał swoje spostrzeżenia stróżom prawa.

60-latek został ujęty przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej i przekazany w ręce policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za kradzież grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.