bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2016
  • wyświetleń: 14483

[ZDJĘCIA] Pijany spowodował wypadek. Wiózł trzy pasażerki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

18-latek kierujący Fiatem Stilo, który w środę wieczorem doprowadził do wypadku drogowego, miał w organizmie blisko promil alkoholu. Sprawca utracił panowanie nad samochodem, uderzył w barierę energochłonną, kilka razy "koziołkował", a następnie wpadł do rowu.

Pijany kierowca spowodował wypadek - 23.11.2016 · fot. bielsko.info


Do zdarzenia doszło tuż przed 18.00 w Szczyrku na ul. Wiślańskiej. Z ustaleń wynika, że 18-letni kierowca Fiata Stilo jechał z dużą prędkością od przełęczy Salmopol w kierunku centrum miasta. W pewnym momencie utracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w barierę energochłonną, a następnie kilka razy "koziołkował", po czym wpadł do przydrożnego rowu. Na skutek wypadku, trzy pasażerki w wieku od 17 do 18 lat, doznały obrażeń ciała i trafiły do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał w organizmie blisko promil alkoholu. Stracił już prawo jazdy, które posiadał zaledwie od pół roku. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości grozi mu do 4,5 roku więzienia.

ab, sid / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj