bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 listopada 2016
  • wyświetleń: 6908

Zbigniew Mizera zastępcą Komendanta Miejskiego PSP

Śląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powierzył pełnienie obowiązków zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej bryg. Zbigniewowi Mizera.

zbigniew mizera
Bryg. mgr inż. Zbigniew Mizera · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Bryg. mgr inż. Zbigniew Mizera jest absolwentem Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. W 1992 roku, po ukończeniu szkoły rozpoczął służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 w Komendzie Rejonowej PSP w Bielsku-Białej, gdzie początkowo pełnił ją na stanowisku technika. Następnie obejmował kolejne stanowiska służbowe, by w 2003 roku zostać mianowanym na stanowisko dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 1 w Bielsku-Białej.

W roku 1998 ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w zakresie ochrony przeciwpożarowej, uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa. W 2000 r. uzyskał na Politechnice Łódzkiej filia w Bielsku-Białej tytuł magistra inżyniera w zakresie inżynieria środowiska w przemyśle. Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie "Akademii Przywództwa".

Bryg. Zbigniew Mizera został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi w roku 2004, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę w roku 2015, Brązową Odznaką "Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej" w roku 2010 oraz Srebrnym Medalem Za Zasługi Dla Obronności Kraju w roku 2003.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.