bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 listopada 2016
  • wyświetleń: 8235

Reprymenda dla piłkarzy i władz klubu od prezydenta miasta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult spotkał się z władzami TS Podbeskidzie, by omówić obecną sytuację klubu. Prezydent, podobnie jak większość bielskich kibiców piłki nożnej, jest rozgoryczony wynikami, a przede wszystkim postawą zawodników I-ligowego zespołu.

Prezydent zobowiązał prezesa TS Podbeskidzie do przedstawienia w ciągu najbliższych dni koncepcji daleko idących zmian sportowych i organizacyjnych w klubie. Władze Gminy, będącej głównym akcjonariuszem klubu oczekują m.in. wyeliminowania z drużyny zawodników, którzy nie spełnili pokładanych w nich oczekiwań, a przede wszystkim nie wykazywali odpowiedniego zaangażowania w dotychczasowych meczach.

Strony są zgodne co do tego, że zespół powinien zostać w większym niż dotąd stopniu zasilony młodymi, perspektywicznymi piłkarzami i to w dużej mierze w oparciu o nich powinna być budowana drużyna. Podstawowy cel Podbeskidzia na ten sezon, czyli powrót do Ekstraklasy, pozostaje nadal niezmienny.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj