bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 listopada 2016
  • wyświetleń: 6216

Podczas libacji alkoholowej pobili 34-letnią kobietę. Zostali zatrzymani

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dotkliwie pobili 34-letnią bielszczankę. Ofiara doznała urazu głowy i trafiła do szpitala. Za przestępstwo to zatrzymanym grozi teraz do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło we wtorek w nocy w jednym z mieszkań przy ulicy Partyzantów. Kobieta spożywała alkohol wspólnie z dwójką znajomych mężczyzn. W pewnym momencie pomiędzy biesiadnikami doszło do kłótni. W czasie awantury mężczyźni dotkliwie pobili 34-latkę. Kobieta doznała poważnego urazu głowy. Zdołała jednak uciec z mieszkania i schroniła się u swojej matki.

Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe przewiozło ją do szpitala. Chwilę później policjanci zatrzymali obu napastników w wieku 24 i 37 lat. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.