bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 listopada 2016
  • wyświetleń: 21516

14-latek podpalił namiot, w którym jest lodowisko

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 14-latka, który początkiem października podpalił namiot okalający lodowisko przy bielskiej ulicy Słowackiego. Młody mężczyzna został zatrzymany dzięki informacjom przekazanym przez pracowników lodowiska, którzy rozpoznali chuligana. Za swój czyn nieletni odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło 7 października. Nastolatek podpalił zapalniczką fragment namiotu okalającego lodowisko i uciekł. Spowodował szkody, które oszacowano na kwotę 2 tys. zł. Kiedy w miniony piątek, nieletni pojawił się na lodowisku, pracownicy rozpoznali w nim sprawcę podpalenia i natychmiast przekazali swoje spostrzeżenia policjantom.

Informacje te przyczyniły się do zatrzymania 14-letniego bielszczanina. Nieletni za swój czyn odpowie teraz przed sądem rodzinnym, który może mu udzielić upomnienia, wyznaczyć nadzór kuratora, a w ostateczności orzec o umieszczeniu w zakładzie wychowawczym lub poprawczym.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.