bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 listopada 2016
  • wyświetleń: 5676

Policja poszukuje mężczyzn, którzy wczoraj napadli na aptekę

Bielska policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy napadli na aptekę w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej. Zamaskowani kapturami bandyci sterroryzowali obsługę przedmiotem przypominającym broń palną i zrabowali gotówkę. Wszelkie informacje w tej sprawie - także anonimowe - prosimy kierować do bielskiej komendy, tel. alarmowe 997 lub 112.

21 listopada, około godziny 19.55 do apteki przy bielskiej ul. Warszawskiej wtargnęli dwaj zamaskowani kapturami napastnicy. Jeden z nich zagroził obsłudze przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał gotówki. Z kasy zrabował niewielką sumę pieniędzy. Przestępców poszukują teraz śledczy.

Pierwszy z nich miał około 35-45 lat, 176 cm wzrostu, twarz okrągła, tęższa budowa ciała. Był ubrany w czarną kurtkę puchową z kapturem i czarne spodnie. Drugi w wieku około 25-30 lat i wzroście około 180 cm, miał na sobie czarno - szarą kurtkę i jasne spodnie.

Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do bielskiej komendy, tel. alarmowe 997 lub 112. Gwarantujemy anonimowość!

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.