bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2016
  • 2 grudnia 2016
  • wyświetleń: 4176

ZUS zaprasza na Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Za nami:

2 grudnia w siedzibie Oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 34 z okazji przypadającego na 3 grudnia Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, zorganizowany zostanie "Dzień dla Osób z Niepełnosprawnością".

Osoby z niepełnosprawnością, które tego dnia w godz. od 9.00 do 14.00 odwiedzą w/w jednostki Zakładu, będą mogły skorzystać m.in. z porad specjalistów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Do udziału w wydarzeniu ZUS zaprosił także m.in. ekspertów z Powiatowych Urzędów Pracy, PFRON, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Ponadto, na terenie Oddziału ZUS w Bielsku-Białej o godz. 10.00 będzie można wysłuchać bezpłatnego wykładu pt.: "Niepełnosprawność a niezdolność do pracy". Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzone są zapisy na wykład. Zgłoszenia przyjmowane są w formie e-mail na adres: sekretariatbielskobiala@zus.pl lub telefonicznej pod nr 33 8252203.

- Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu, którego celem jest upowszechnianie informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych, rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz aktywizacji zawodowej - Aldona Węgrzynowicz, regionalny rzecznik ZUS województwa śląskiego.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.