bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 listopada 2016
  • wyświetleń: 5315

Chuligan zniszczył kasownik i sygnalizator, bo miał gorszy dzień

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali młodego mężczyznę, który uszkodził sygnalizator drogowy i kasownik w autobusie miejskim. Wandal spowodował szkody w wysokości blisko 1500 zł. Swoje chuligańskie wybryki starał się wytłumaczyć tym, że "miał gorszy dzień"

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na bielskim Placu Żwirki i Wigury. Młody mężczyzna najpierw uszkodził kasownik w autobusie linii nr 1, a kiedy wysiadł "rozprawił" się z sygnalizatorem świetlnym. Na obu urządzeniach, pięściami i kopniakami, wyładował swoją agresję. Spowodował szkody, które sięgają blisko 1500 zł.

Do zatrzymania chuligana przyczyniły się informacje przekazane przez świadków tego zdarzenia. Zatrzymanym okazał się 23-letni bielszczanin, który był trzeźwy. Przed policjantami starał się usprawiedliwić swoje chuligańskie wybryki tym, że miał "gorszy dzień". Sprawca wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi mu do 5 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiał uregulować spowodowane szkody.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.