bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 listopada 2016
  • wyświetleń: 4487

Policjanci zatrzymali sprawców i odzyskali skradziony motocykl

Policjanci z Jasienicy zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież jednośladu o wartości 14 tys.zł. Śledczy zatrzymali też jego wspólnika - 36-letniego pasera i odzyskali skradziony motocykl. Za przestępstwa te zatrzymanym grozi teraz do 5 lat za kratami.

Do kradzieży doszło początkiem października. Motocykl marki Beta Alp zniknął z otwartego garażu na terenie prywatnej posesji w Jaworzu. Policjanci poszukiwali złodziei. Skrupulatnie gromadzili dowody i sprawdzali każdą informację, która mogła ich skierować na ich trop.

Czynności te doprowadziły do zatrzymania 36-letniego mężczyzny, który ukrywał skradziony jednoślad w garażu na obrzeżach Bielska-Białej. Śledczy odzyskali motocykl i zwrócili go właścicielowi. Dalsze czynności doprowadziły do zatrzymania 44-latka, podejrzanego o tę kradzież. Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.