bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 listopada 2016
  • wyświetleń: 6952

W nadchodzących latach miasto wyremontuje kolejne przystanki

Projekt budżetu miasta na 2017 rok zakłada przeznaczenie 1,5 mln złotych na modernizację przystanków komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej. Jak informuje Beskidzki Informator Komunikacyjny "Nowy Mig" w przyszłym roku gruntowną modernizację przedzie kolejnych 13 przystanków autobusowych.

przystanek
Przystanek przy Hotelu President · fot. bielsko.info


W 2017 r. powstaną nowe przystanki na przystankach Warszawska Dworzec (kier. Centrum i Katowice), Partyzantów Folwark (kier. Centrum i Mikuszowice), Partyzantów Belos (kier. Centrum i Mikuszowice), Wałowa (kier. Dworzec i Lwowska), Piastowska Sobieskiego (kier. Centrum i Hulanka), Piastowska Wita Stwosza, Piastowska Wyspiańskiego oraz Piastowska Lubertowicza.

Rok później miasto zamierza przeznaczyć na ten cel 1,1 mln złotych. W 2018 r. nowe przystanki staną w następujących lokalizacjach: Lwowska Krakowska (kier. Centrum i Mikuszowice), Żywiecka Osiedle Grunwaldzkie (kier. Centrum i Żywiec), Żywiecka Hotel (kier. Centrum i Żywiec), Żywiecka Leszczyny (kier. Centrum i Żywiec), Bystrzańska Bewelana (kier. Bystra i Centrum) oraz PCK Trasa W-Z (kier. Partyzantów i Żywiecka).

ab / bielsko.info, źródło: www.nowymig.cba.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.