bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2016
  • wyświetleń: 4862

Areszt dla 24-latka za napad na salon gier w Komorowicach Krakowskich

Policjanci z wydziału prewencji i komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o napad na salon gier. 24-latek wtargnął nocą do salonu. Zaatakował pracownika, pobił go i skradł gotówkę. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia. Sprawca, na wniosek śledczych, został dzisiaj tymczasowo aresztowany przez sąd.

Do napadu doszło w miniony wtorek tuż przed północą. Sprawca wtargnął do salonu gier przy ulicy Olimpijskiej i zaatakował pracownika. Pobił mężczyznę i skradł gotówkę. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci, jeszcze tej samej nocy zatrzymali 24-letniego napastnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad promila alkoholu.

Nazajutrz, po nocy spędzonej w policyjnej celi, usłyszał zarzuty. Dzisiaj, na wniosek prokuratury, bielski sąd tymczasowo aresztował zatrzymanego. W przeszłości był on już notowany za kradzieże. Za rozbój może trafić za kraty na najbliższe 12 lat.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.