bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 listopada 2016
  • wyświetleń: 5045

WOŚP: rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy przed 25 finałem

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagra w Bielsku-Białej. To już 25 Finał. Rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy, którzy 15 stycznia 2017 r. wezmą udział w publicznej zbiórce pieniędzy na terenie Bielska-Białej i okolic.

wośp


Bielski Sztab WOŚP tradycyjnie tworzą członkowie Grupy Ratownictwa PCK Bielsko-Biała. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia 2016 roku. Informacje, jak zostać Wolontariuszem można znaleźć na naszej stronie:
www.facebook.com/Sztab.GR.BielskoBiala. Zgłoszenia przyjmowane są tylko drogą elektroniczną na adres e-mail: sztab.wosp.bielsko@gmail.com.

Finałowy koncert na bielskiej starówce przygotowuje Podbeskidzki Przegląd Muzyczny. - O wydarzeniach, które odbędą się w związku z 25. Finałem będziemy informować na bieżąco na stronie Sztabu. Poszukujemy również osób, firm oraz instytucji, które chciałyby włączyć się w organizację styczniowego Finału. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, deklaracje pomocy oraz wsparcie finansowe - mówi Daria Mierzwa, szef sztabu WOŚP w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.