bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 listopada 2016
  • wyświetleń: 3955

Prestiżowa nagroda dla Urzędu Miejskiego - zdjęcia

Urząd Miejski w Bielsku-Białej został laureatem XXII edycji Konkursu Polskiej Nagrody Jakości w kategorii organizacja publiczna samorządowa, przyznawanej corocznie przez Krajową Izbę Gospodarczą. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 11 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie. Nagrodę dla Urzędu odebrał prezydent Jacek Krywult.

Prestiżowa nagroda dla Urzędu Miejskiego - 11.11.2016 · fot. UM Bielsko-Biała


Polska Nagroda Jakości, jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych organizacjom, za wprowadzanie skutecznych i nowoczesnych metod Zarządzania przez Jakość (TQM).

Polska Nagroda Jakości przez upowszechnianie pozytywnych wzorców, metod osiągania sukcesów przyczynia się do wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki, a także do poprawy poziomu życia naszego społeczeństwa m.in poprzez. globalną jakość nie tylko wyrobów, ale również jakość wszystkiego co nas otacza: środowiska naturalnego, infrastruktury, usług, opieki zdrowotnej, edukacji i bezpieczeństwa.

We wrześniu 2016 roku, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, odbyło się posiedzenie plenarne Komitetu Polskiej Nagrody Jakości. W skład Komitetu (71 członków) wchodzą wybitni przedstawiciele nauki, biznesu, gospodarki i samorządu.

Weryfikując przedstawioną samoocenę, opracowaną według ściśle określonych kryteriów, Komitet na posiedzeniu wyłonił: Laureatów Nagród Zespołowych XXII edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości, Laureatów Polskiej Honorowej Nagrody Jakości - 2016 oraz Laureatów XIX edycji konkursu Polskiej Indywidualnej Nagrody Jakości im prof. Edwarda Kindlarskiego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.