bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 listopada 2016
  • 19 listopada 2016
  • wyświetleń: 8346

Bezpłatne szkolenia samoobrony dla kobiet w jednostce wojskowej

Za nami:

Od 19 listopada w Garnizonie Bielsko-Biała ruszy I edycja ogólnopolskich bezpłatnych szkoleń dla kobiet z technik samoobrony.Podczas pierwszych zajęć żołnierze i najlepsi instruktorzy Wojska Polskiego zaprezentują kursantkom wszystkie techniki, które będą realizowane podczas całego cyklu szkoleniowego, m.in.: przyjęcie postawy obronnej w przypadku agresji zewnętrznej, uwalnianie się z uchwytu, obrona przed kopnięciem, duszeniem, uderzeniem, atakiem z użyciem niebezpiecznego narzędzia czy z udziałem kilku napastników. Całość zajęć poprzedzona będzie rozgrzewką przygotowującą do wysiłku, ćwiczeniami ogólnorozwojowymi poprawiającymi kondycję fizyczną. Na pierwszych zajęciach każda uczestniczka programu Samoobrona Kobiet otrzyma promocyjny pakiet startowy.

Samoobrona Kobiet to program 8 bezpłatnych, dwugodzinnych szkoleń praktycznych dla pełnoletnich kobiet, które chcą nauczyć się i rozwijać umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrażających ich życiu lub zdrowiu, zwłaszcza wynikających z zastosowanej wobec nich przemocy fizycznej. Zajęcia będą realizowane na Hali Sportowej 18 batalionu powietrznodesantowego przy ul. Bardowskiego 2 w Bielsku-Białej. Pierwsze zajęcia oraz spotkanie organizacyjne odbędzie się 19 listopada 2016 r. Kolejne spotkania będą już realizowane co miesiąc tj. 03 grudnia 2016 roku oraz 14 stycznia, 4 lutego, 4 marca, 1 kwietnia, 6 maja, 3 czerwca w 2017 roku (zakończenie I turnusu).

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet oraz od osoby wyznaczonej do udzielania informacji z ramienia WKU, Szefa Wydziału Rekrutacji - mjr Janusz Świerczek tel. 261-123-521

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.