bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2016
  • wyświetleń: 6437

Pożar mieszkania przy ulicy Wyspiańskiego - zdjęcia

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły w sobotę o godz. 11.50 pożar, w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego w Bielsku-Białej.

Pożar w bloku przy ulicy Wyspiańskiego - 12.11.2016 · fot. czytelnik


Po dojeździe na miejsce zdarzenia zauważono, iż z okna na trzecim piętrze wydobywa się dym. Strażacy udali się do mieszkania, w którym wybuchł pożar. Drzwi lokalu były zamknięte i nikt nie odpowiadał na wezwania. Wyważono je i wprowadzono ratowników z linią gaśniczą do środka. Mieszkanie było zadymione, a pożar powstał w przedpokoju i obejmował cześć jego podłogi oraz drzwi wejściowe do łazienki. Strażacy podali prąd wody na palące się elementy wyposażenia.

Po ugaszeniu mieszkanie przeszukano. Nie znaleziono osób poszkodowanych. Pomieszczenia przewietrzono i wykonano pomiary na obecność tlenku węgla. Wynik pomiaru 0,00 ppm. Przyczynę pożaru ustala policja, która zabezpieczała mieszkanie przed osobami postronnymi do czasu przybycia właścicieli.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.