bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 listopada 2016
  • 20 listopada 2016
  • wyświetleń: 5720

Przyjdź na mecz BKS-u i pomóż podopiecznym Domu Dziecka

Za nami:

Zbliżają się Mikołajki i okres świąteczny, który zwykle jest czasem rodzinnych spotkań i wręczania sobie upominków. Nie wszyscy z nas mają jednak tyle szczęścia, by ten czas spędzić w gronie rodzinnym. BKS PROFI CREDIT i Klub Kibica BKS zapraszają do włączenia się do akcji "Przyjdź i pomóż", z której dochód zostanie przeznaczony na zakup upominków i rzeczy codziennego użytku dla wychowanków bielskiego Domu Dziecka.

Akcja zostanie zorganizowana podczas meczu BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała z Polskim Cukrem Muszynianką Enea Muszyna, w niedzielę, 20 listopada o godzinie 14.45. Odbędzie się wówczas zbiórka pieniędzy na prezenty mikołajkowe dla dzieci z Domu Dziecka, a podczas dziesięciominutowej przerwy po drugim secie przeprowadzona zostanie licytacja meczowej koszulki Emilii Muchy z podpisami całej drużyny BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.

- Przyjdź i pomóż! To tak niewiele, a może dać wiele radości! Liczymy na Was i zapraszamy - zachęcają organizatorzy.

"Przyjdź i pomóż" - akcja charytatywna BKS

BM / bielsko.info
źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.