bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2016
  • wyświetleń: 16887

Groźny wypadek na drodze ekspresowej S52. Służby na miejscu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z drogówki ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj tuż przed 11.00 w Bielsku-Białej na drodze krajowej nr S52. Na skutek zderzenia samochodu ciężarowego Man z dostawczym busem Iveco, kierujący tymi pojazdami trafili do szpitala. Bus wjechał do rowu, a następnie dachował.

Wypadek na S52 - 10.11.2016, godz. 11.00 · fot. bielsko.info


Do zdarzenia doszło około 10.50 na pasie ruchu w kierunku Bielska-Białej (na Węźle Drogowym Stare Bielsko, około 200 m za marketem "Makro"). Z ustaleń wynika, że do wypadku najprawdopodobniej przyczynił się kierowca czarnego audi, który zajechał drogę 28-letniemu kierowcy samochodu ciężarowego, na czeskich numerach rejestracyjnych. Kierujący tym pojazdem, chcąc uniknąć zderzenia, zaczął gwałtownie hamować i zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z busem. 30-letni kierowca busa wjechał do rowu, a następnie jego pojazd przewrócił się na dach.

Kierowca zakleszczył się w kabinie. Strażacy pomogli mu wydostać się z pojazdu. Obaj kierowcy doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala. Ruchu w miejscu zdarzenia odbywa się jednym pasem. Szczegółowe okoliczności wypadku badają policjanci.

Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym bielskiej policji - nr alarmowe 997 lub 112.

Miejsce zdarzenia

ab, sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj