bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 listopada 2016
  • 27 listopada 2016
  • wyświetleń: 7637

Koncert legendarnej grupy Raz, Dwa, Trzy w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

W niedzielę, 27 listopada o godzinie 18.00 w Klubie Klimat usłyszymy artystów z grupy Raz Dwa Trzy. Zabiorą nas w niezwykłą muzyczną podróż po największych przebojach tego zespołu.

- Cieszymy się, że znowu zawitamy do Bielska-Białej i będziemy mogli zaczarować publiczność w Klubie Klimat naszymi utworami - mówi Adam Nowak z zespołu „Raz, Dwa Trzy”. - Podczas tego muzycznego spotkania nie zbraknie naszych największych przebojów, czasami w nieco zmienionych aranżacjach, ale zawsze z miękkim otuleniem dźwięków gitar, akordeonu i kontrabasu. Mamy nadzieję, że naszym występem urozmaicimy piękną beskidzką jesień - dodaje.

Podczas występu w Klubie Klimat Galerii Sfera usłyszymy najpiękniejsze i lubiane utwory z bogatej płytoteki zespołu. Bilety na koncert w niedzielę, 27 listopada o godzinie 18.00 są już dostępne w kręgielni oraz punkcie informacyjnym Galerii Sfera. Przedsprzedaż miejsc siedzących - 50 zł, w dniu koncertu - 60 zł. Wejściówki bez gwarancji miejsca siedzącego - 40 zł.Zespół „Raz, Dwa, Trzy” swoją przygodę ze sceną rozpoczął na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. W swoich wykonaniach łączy nie tylko senne bossa novy czy kojące rytmy reggae, ale tworzy przede wszystkim kompozycje, które cechuje bogactwo instrumentów i wysoki kunszt artystyczny. Zdaniem wielu słuchaczy teksty, na których opierają się utwory, są niczym filozoficzne kapsułki, które pomagają poszerzyć świadomość widzów.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj