bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2016
  • wyświetleń: 6481

Motomikołaje mają swoje stoisko w Gemini Park. Kwesta na rzecz dzieci

Coroczna miesięczna kwesta Motomikołajów z Bielska-Białej rozpoczęła się w Gemini Park Bielsko-Biała w piątek, 4 listopada. To już dziewiąta edycja akcji, podczas której wolontariusze kwestują na rzecz dzieci z bielskiego Domu Dziecka przy ulicy Pocztowej.

Stoisko Motomikołajowe czynne będzie codzienne, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17.00 do 20:00 oraz w weekendy od 15:00 do 20:00. W Gemini Park Bielsko-Biała postawiony zostanie quad Rafała Sonika, na którym sportowiec przejechał Rajd Dakar. Dodatkowo na fanów sportów motorowych czekać będzie wyjątkowa atrakcja - motocykl, na którym będzie można usiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Przez cały miesiąc, od 4 listopada do 4 grudnia, dla dzieci przygotowanych będzie kilka atrakcji - malowanie buziek oraz zajęcia artystyczne, podczas których będą mogły samodzielnie wykonać okolicznościowe magnesy. Wśród osób kwestujących nie brakuje ludzi o wielkim sercu. Pani Anna Guzik od lat wspiera działania Motomikołajów i wspólnie z nimi kwestuje. Podobnie będzie i w tym roku.

Akcja Motomikołajów trwa cały rok. Podczas kwesty zbierane są środki pieniężne, za które kupowane są prezenty dla dzieci z bielskiego Domu Dziecka. W niedzielę, 4 grudnia, odbędzie się finał akcji, podczas którego grupa Motomikołajów ubranych w stroje św. Mikołaja pojedzie z prezentami, które zostaną wręczone dzieciom.

motomikołaje

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.