bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2016
  • 18 listopada 2016
  • wyświetleń: 3976

Prezes ZNP będzie gościem kolejnego spotkania Klubu Obywatelskiego

Za nami:

Posłanka Mirosława Nykiel zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Obywatelskiego w Bielsku-Białej. Gościem spotkania będzie m.in. prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego - Sławomir Broniarz.

klub obywatelski


To już trzecie spotkanie Klubu Obywatelskiego w Bielsku-Białej. Pierwsze dotyczyło gospodarki z profesorem Witoldem Orłowskim w roli eksperta, natomiast drugie odnosiło się do spraw prawnych z byłym Ministrem Sprawiedliwości, posłem Borysem Budką.

- Jestem przekonana, że powszechna aktywność obywatelska daje najlepsze gwarancje poszanowania zasad demokracji i wolności w naszym kraju. Chcę, by Klub Obywatelski był centrum lokalnej aktywności społecznej, miejscem otwartej debaty i poszukiwania rozwiązań zarówno dla lokalnych wspólnot, jak i dla całego kraju - mówi posłanka Mirosława Nykiel.

Gośćmi specjalnymi kolejnego spotkania, które odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem w dniu 18.11.2016 r. o godzinie 17.00, będzie prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz oraz posłanka Kinga Gajewska-Płochocka i poseł Arkadiusz Myrcha.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.