bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 listopada 2016
  • wyświetleń: 12691

Policyjne zabezpieczenie meczu Podbeskidzia z Górnikiem Zabrze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Blisko 250 policjantów zabezpieczało wczorajszy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i Górnikiem Zabrze. Na trybunach zasiadło ponad 8 tysięcy kibiców. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale w całym mieście. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do poważniejszych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.

Policyjne zabezpieczenie meczu Podbeskidzia z Górnikiem Zabrze - 06.11.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


W minioną niedzielę na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został pierwszoligowy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i Górnikiem Zabrze. Na trybunach zasiadło ponad 9 tysięcy osób. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwało blisko 250 policjantów z Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca oraz bielskiego i katowickiego oddziału prewencji.

Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do poważniejszych incydentów czy zakłócenia spokoju.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj