bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 listopada 2016
  • wyświetleń: 10846

Hipermarket Auchan Bielsko-Biała świętuje 15-lecie - promocje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Artykuł sponsorowany:

Hipermarket Auchan Bielsko-Biała świętuje 15-lecie istnienia. 29 listopada 2001r. firma Auchan otworzyła w Bielsku-Białej 14 hipermarket w Polsce z halą sprzedaży o powierzchni 9,7 tys. m2 i galerią z butikami o powierzchni ponad 8 tys. m2 . Ciekawostką jest nietypowa elewacja budynku nawiązująca do architektury bielskiego dworca kolejowego.

Z okazji 15 urodzin oferujemy moc atrakcji i promocji:auchan, skarbonka


Przez 15 lat w hipermarkecie Auchan Bielsko-Biała wprowadzono szereg udogodnień poprawiających komfort zakupów, zwiększono również asortyment i zakres oferowanych usług​: otwarcie stacji paliw w 2002r., wprowadzenie Kas Samoobsługowych w 2007r., rejestracja starterów telefonicznych od 2016r.

W ofercie Auchan Bielsko-Biała znajduje się ponad 70 tys. produktów wyeksponowanych na stoiskach samoobsługowych i tradycyjnych. Bogaty asortyment działów Ryby, Wędliny, Sery ​, Mięso ​ zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Auchan oferuje produkty ekologiczne i delikatesowe.

Zapraszamy na festiwal rogali i drobiu. Tylko do 10 listopada oferujemy pyszne rogale w pięciu smakach.auchan, rogal
Festiwal rogali i drobiu potrwa w Auchan Bielsko-Biala do 10 listopada


Na szczególną uwagę zasługują działy produkcyjne: Cukiernia i Piekarnia. Wyroby Auchan, to zarówno produkty oparte na tradycyjnych recepturach jak i nowości. Cały proces produkcyjny odbywa się na miejscu - w sklepie.

Kierując się potrzebą Klienta, Auchan stale dopasowuje swoją ofertę handlową wprowadzając nowe artykuły w najmocniej rozwijających się rodzinach produktów. Marki własne Auchan są odpowiedzią na takie zapotrzebowanie.

Marki Auchan:  • Qilive - AGD, RTV, Fotografia, Informatyka
  • Cup's - odzież i akcesoria sportowe
  • In Extenso - odzież i obuwie
  • Actuel - akcesoria kuchenne
  • Rick Rock i Baby - zabawki i artykuły dla dzieci
  • Airport - walizki i torby podróżne
  • MDD - artykuły spożywcze i chemia gospodarcza


Auchan

43-300 Bielsko-Biała
ul. Boh. Monte Cassino 421

tel. (33) 827 86 44