bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 listopada 2011
  • wyświetleń: 2193

Zatrzymali pijaną kierującą

Kompletnie pijaną 43-letnią kobietę, która kierowała daewoo tico zatrzymali we wtorek tuż po 13.00 policjanci z komisariatu III. Badanie na alkomacie wykazało u zatrzymanej aż 3,7 promila alkoholu. Do jej zatrzymania przyczyniła się para bielszczan, która udaremniła kierującej dalszą jazdę.

Reklama

Po południu oficer dyżurny przyjął zgłoszenie o kobiecie, która jadąc daewoo tico bielską ul. Spółdzielców odbijała się od krawężników i stwarzała poważne zagrożenie zarówno dla siebie jak i innych uczestników ruchu. Dyżurny natychmiast skierował na miejsce zdarzenia patrol.

Policjanci zastali na miejscu kobietę i mężczyznę, którzy wcześniej przekazali informację o sprawczyni i udaremnili jej dalszą jazdę. Pijana kierująca została przekazana w ręce stróżów prawa. Kiedy wysiadła z samochodu ledwo trzymała się na nogach. Z uwagi na stan, w którym się znajdowała, kontakt z nią był znacznie utrudniony. Nic dziwnego skoro badanie alkomatem wykazało, że miała we krwi aż 3,7 promila alkoholu.

Sprawczyni zatrzymano już prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej dwuletni pobyt w zakładzie karnym.

---

W poniedziałek wieczorem policjanci z drogówki zatrzymali 30-latka z Bielska-Białej, który kierując seatem cordobą na ul. Przybyszewskiego w Bielsku-Białej, wjechał w opla vectrę i zatrzymał się na ogrodzeniu przydrożnej posesji. Do zdarzenia doszło, gdy omijał zaparkowany pojazd. Badanie stanu trzeźwości sprawcy dało wynik 1,5 promila alkoholu.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.