bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 listopada 2016
  • wyświetleń: 13265

Sita ZOM już nie odbiera śmieci. Poznaliśmy nową nazwę spółki

Pod koniec października spółka SITA Zakład Oczyszczania Miasta zmieniła nazwę. Od teraz śmieci od mieszkańców stolicy Podbeskidzia odbiera SUEZ Bielsko-Biała Spółka Akcyjna.

suez, sita, śmieciarka
Śmieciarka z nowym logo spółki · fot. SUEZ Bielsko-Biała


- Prosimy o stosowanie nowej nazwy spółki we wszystkich dokumentach kierowanych do naszej firmy. Pozostałe dane identyfikacyjne spółki nie ulegają zmianie - czytamy na stronie SUEZ Bielsko-Biała.

Obecna w 70 krajach Grupa SUEZ operuje poprzez blisko 40 różnych marek (SITA, Degrémont, Lyonnaise des Eaux, AGBAR, Aqualogy, United Water, Ondeo Industrial Solutions, SAFEGE, itd.), które zrodziły się w trakcie międzynarodowego rozwoju działalności grupy na świecie. Wszystkie te marki łączą się w jedną, wspólną markę SUEZ.

Jak informuje centrala firmy celem zmiany nazwy jest lepsza rozpoznawalność przez wszystkie grupy klientów co przyspieszy nasz rozwój na arenie międzynarodowej i wśród klientów przemysłowych, reagowanie na nowe oczekiwania klientów, władz lokalnych i klientów przemysłowych oraz wzmocnienie obszarów wspólnych dla wszystkich działalności.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.