bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2016
  • wyświetleń: 5956

Nocował w hotelu, ale nie zapłacił. Do tego ukradł telewizor

Ponad 400 zł winien jest właścicielowi bielskiego hotelu 37-letni mężczyzna, który wynajął pokój na 2 doby i nie zapłacił za usługi. Z pokoju wyniósł też telewizor wart tysiąc zł, który zastawił w lombardzie w centrum miasta. Sprawca został zatrzymany przez policjantów ze Szczyrku. Mundurowi odzyskali skradzione przez niego mienie. Zatrzymanemu grozi teraz do 8 lat za kratami.

Pod koniec października mężczyzna pojawił się w jednym z hoteli w Bielsku-Białej. Wynajął pokój na 2 doby, ale gdy przyszło do rozliczenia zapłaty za usługi, nie uiścił należności i zniknął. Wraz z nim z hotelowego pokoju zniknął telewizor. Kilka dni później policjanci ze Szczyrku zatrzymali złodzieja. Szybko okazało się, że skradziony telewizor zastawił w jednym z bielskich lombardów.

Mundurowi z komisariatu I odzyskali skradzione mienie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty oszustwa i kradzieży, za co grozi mu do 8 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.