bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 listopada 2016
  • 10 listopada 2016
  • wyświetleń: 5525

Zorganizowany wyjazd na Marsz Niepodległości w Warszawie

Stowarzyszenie Aktywnych Polaków organizuje wyjazd na Marsz Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada w Warszawie.

- Jeżeli chcesz jak tysiące Polaków 11 listopada znaleźć się w Warszawie i zobaczyć jak naprawdę wygląda Polska Niepodległa to jedź na Marsz Niepodległości razem z nami! Marsz Niepodległości to największa patriotyczna manifestacja w Polsce, co roku gromadzi ponad 100 tys. uczestników! Jedź bezpiecznie razem z nami, poczuj tego dnia dumę z bycia Polakiem - informują organizatorzy wyjazdu ze Stowarzyszenia Aktywnych Polaków.

Zainteresowanie wyjazdem z Bielska-Białej jest bardzo duże. Trwają zapisy na drugi autokar. - Są jeszcze wolne miejsca, jednak w każdej chwili zapisy mogą zostać zamknięte - kto pierwszy ten lepszy - dodają członkowie SAP.

Miejsca w autokarze można rezerwować drogą mailową aktywnipolacy@gmail lub telefonicznie 669 012 497. Koszt wyjazdu to 70 zł. Współorganizatorami wyjazdu są GRH Beskidy oraz ZPN - Związek Patriotyzmu Niezależnego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.