bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 listopada 2016
  • wyświetleń: 6572

Przetarg na dekorację świąteczną. Miasto ma na ten cel 600 tys. złotych

Urząd Miejski ogłosił przetarg na wykonanie świetlnej dekoracji świątecznej ulic i placów Bielska-Białej. W budżecie miejskim zabezpieczono na ten cel 600 tys. złotych.

choinka 2015
Choinka na placu Bolesława Chrobrego · fot. bielsko.info


Wzorem ubiegłych lat na przełomie października i listopada został ogłoszony przetarg na wynajem, montaż, serwisowanie i demontaż elementów przeznaczonych do dekoracji świątecznej. Iluminacje bożonarodzeniowe ozdobią najważniejsze ulice oraz place w mieście. Świąteczne oświetlenie zostanie także zamontowane w centrach kilku dzielnic (Komorowic Krakowskie, Komorowice Śląskie, Kamienica, Straconka, Wapienica, Hałcnów i Olszówka).

W naszym mieście zamontowanych będzie blisko 600 elementów dekoracyjnych. Pierwsze z nich pojawią się już na początku grudnia. Dekoracje będą świecić przez dwa miesiące. Wyłoniony w przetargu wykonawca zostanie zobligowany do demontażu oświetlenia do 6 lutego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.