bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2016
  • wyświetleń: 7344

Komendant Miejskiej Policji ma dwóch nowych zastępców

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia uroczyście wprowadził na stanowiska dwóch nowych wiceszefów Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej.

Wprowadzenie nowych zastępców komendanta - 31.10.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


Dzisiaj Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, w obecności Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusza Matusiaka, uroczyście wprowadził na stanowiska dwóch zastępców szefa bielskiego garnizonu.

Wprowadzenie nowych zastępców komendanta - 31.10.2016
Od prawej: insp. Piotr Kucia, insp. Dariusz Matusiak, mł.insp. Krzysztof Gałuszka, mł.insp. Grzegorz Jakubiec · fot. KMP Bielsko-Biała


Na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji awansował mł. insp. Krzysztof Gałuszka, dotychczasowy zastępca, odpowiedzialny za pion prewencji i ruchu drogowego. Stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej objął mł. insp. Grzegorz Jakubiec, który od dwóch lat kierował bielską „trójką”. Podinsp. Krzysztof Czaja, dotychczasowy zastępca szefa bielskiego garnizonu, objął stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu. W uroczystości wzięła udział kadra kierownicza bielskiej jednostki.

Wprowadzenie nowych zastępców komendanta - 31.10.2016
Insp. Piotr Kucia wręcza rozkaz mł.insp. Krzysztofowi Gałuszce · fot. KMP Bielsko-Biała


Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, wręczając rozkazy o powołaniu na nowe stanowiska, życzył nowym wiceszefom wytrwałości oraz wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Wprowadzenie nowych zastępców komendanta - 31.10.2016
Insp. Piotr Kucia wręcza rozkaz mł.insp. Grzegorzowi Jakubcowi · fot. KMP Bielsko-Biała

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.