bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2016
  • 21 listopada 2016
  • wyświetleń: 6314

"Bielskie Drogi" świętują swoje drugie urodziny. Będzie tort i kwesta

Za nami:

Strona "Bielskie Drogi" w ciągu dwóch lat połączyła blisko 50 tysięcy kierowców. Czas na małe świętowanie. W listopadzie odbędzie się impreza urodzinowa połączona z kwestą na rzecz chorej na siatkówczaka 10-miesięcznej Agatki.

urodziny bielskie drogi


- W ciągu dwóch lat staliśmy się najszybszym internetowym źródłem przekazu informacji. Ciągły rozwój strony zaowocował znakomitą grupą odbiorców. Nasza wspólna interakcja pomiędzy administracją, zgłaszającymi a odbiorcami zaowocowała największą lokalną stroną z informacjami w Polsce - mówi Bartek, założyciel strony "Bielskie Drogi".

Imprezę, która odbędzie się w niedzielę 27 listopada w Centrum konferencyjno-bankietowym "Contact" przy ulicy Strażackiej 81, poprowadzi znakomity muzyk, woklalista i instumentalista - Piotr Wypychowski z Bielska-Białej. Zabawa będzie połączona z kwestą na rzecz chorej na siatkówczaka 10-miesięcznej Agatki.

- Przy okazji organizacji takiego przedsięwzięcia zapraszamy firmy do współpracy zainteresowane reklamą w zamian za wsparcie tej inicjatywy. Zainteresowanych prosimy o kontakt przez prywatną wiadomość na naszej stronie - informuje administrator "Bielskich Dróg".

Więcej o urodzinach "Bielskich Dróg" na Facebooku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.