bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2011
  • wyświetleń: 2784

Andrzejkowe pobicie

Andrzejkowe imprezy kojarzą się zazwyczaj z laniem wosku i wróżbami, ale nie czterem zatrzymanym przez policjantów z komisariatu II bielszczanom w wieku od 20-27 lat. Zamiast tradycyjnego lania wosku, zatrzymani sprawili solidne lanie czterem innym uczestnikom biesiady. Teraz za udział w pobiciu grozi im do 3 lat więzienia.

Reklama

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc, gdzie w jednym z bielskich lokali przy ul. Szerokiej doszło do awantury pomiędzy uczestnikami andrzejkowej imprezy. Awantura szybko przerodziła się w szarpaninę i zakończyła wymianą mocnych cisów pomiędzy czterema mężczyznami, którzy zaatakowali czwórkę innych biesiadników.

W efekcie jednego z pokrzywdzonych czeka operacja oka w sosnowieckim szpitalu, kolejny ma złamany nos, a pozostali zostali mocno poturbowani. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci z komisariatu II zatrzymali sprawców pobicia. Badanie alkomatem wykazało, że byli nietrzeźwi - mieli we krwi od 1-1,5 promila alkoholu.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia i przesłuchują kolejnych świadków. Sprawcy usłyszą dzisiaj zarzuty udziału w pobiciu. O ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.