bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2016
  • 27 października 2016
  • wyświetleń: 5198

Porozmawiają o chorobach układu krążenia

Za nami:

Rada Osiedla Biała Krakowska zaprasza na wykład lek. med. Agnieszki Gorgoń-Komor pt. „Choroby układu krążenia - leczenie czy profilaktyka?”.

- Na spotkanie zapraszamy osoby w każdym wieku, niezależnie od tego czy cierpią na schorzenia czy nie odczuwają żadnych dolegliwości. Jest wiele sprzecznych opinii na temat właściwego odżywiania, aktywności fizycznej, przyczyn zawałów i wylewów. Warto rozwiać wątpliwości i poszerzyć swoją wiedzę. Po wykładzie będzie możliwość zadania pytań - mówi przewodniczący Rady Osiedla Tomasz Wawak.

Agnieszka Gorgoń-Komor jest specjalistą chorób wewnętrznych, specjalistą kardiologiem, zastępcą Ordynatora Oddziału Kardiologii Beskidzkiego Centrum Onkologii Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 27 października o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnym nr 1 na ul. Norwida 30.

Szczegóły na www.facebook.com/ro.bialakrakowska.

Porozmawiają o chorobach układu krążenia

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.