bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2016
  • wyświetleń: 4966

Tymczasowy areszt dla 42-latka za znęcanie się nad rodziną

Nawet do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej. 42-latek podejrzany jest o znęcanie się nad rodziną. W przeszłości zatrzymany był już karany za przemoc domową, za co został skazany na karę roku więzienia. We wtorek bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

W poniedziałek w nocy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w centrum miasta, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 39-letnią żoną. W czasie kłótni pobił kobietę i groził jej śmiercią. Policjanci zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty.

W przeszłości zatrzymany był już karany za przemoc domową, za co został skazany na karę roku więzienia. Na początku roku opuścił mury zakładu karnego. We wtorek sprawca został doprowadzony do prokuratury, a następnie sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu. Sprawcy grozi teraz kara do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.