bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 września 2016
  • wyświetleń: 4988

Zakup biletów MZK przez komórkę? Jest interpelacja w tej sprawie

Bielsko-Biała należy do nielicznego grona polskich miast, w których nie ma możliwości zakupu biletu komunikacji publicznej za pośrednictwem telefonu komórkowego.

mzk bielsko
fot. ab / bielsko.info


- Zwracam się z prośbą o rozważenie możliwości wprowadzenia w Bielsku-Białej aplikacji mobilnej do zakupu dowolnych biletów komunikacji miejskiej przy użyciu telefonów komórkowych - interpelowała radna Agneszka Gorgoń-Komor.

Radna klubu Platformy Obywatelskiej na wrześniowej sesji Rady Miejskiej argumentowała, że Bielsko-Biała to jedno z nielicznych miast, które ciągle nie wprowadziło możliwości zakupu biletu przez telefon. - Powyższe rozwiązanie umożliwia szybki i wygodny sposób kupowania biletów komunikacji miejskiej przez 24 godziny na dobę, bez pośpiechu, bez kolejek, odliczania drobnych czy konieczności szukania otwartego kiosku - dodała Agnieszka Gorgoń-Komor.

Pełnomocnik prezydenta zapowiedział, że odpowiedź na interpelację zostanie udzielona na piśmie. - Tego nie zreferuje się w tak krótkim czasie - stwierdził Henryk Juszczyk

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.