bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 września 2016
  • 30 września 2016
  • wyświetleń: 8230

Happening "Żywa rzeka" nad Białą z okazji Światowego Dnia Rzek - zdjęcia

29 września w Bielsku-Białej nad rzeką Biała odbył się happening "Żywa rzeka". Klub Gaja, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 20 oraz przedszkolaki z Przedszkola nr 15 w Bielsku-Białej z okazji Światowego Dnia Rzek zorganizowali wydarzenie, by propagować wartości rzek, dążyć do zwiększenia świadomości społecznej na ich temat, a także zachęcać do racjonalnego gospodarowania wodami na całym świecie.

Happening "Żywa rzeka" nad Białą z okazji Światowego Dnia Rzek - 29.09.2016 · fot. Paweł Sowa, Klub Gaja


Happening nad Białą, związany z obchodami Światowego Dnia Rzek, poprzedziły warsztaty edukacyjne dla uczniów, inspirowane akcją artystyczną Cecylii Malik "Warkocze Białki". Scenariusz warsztatów powstał w ramach projektu Bunkra Sztuki w Krakowie „Rezerwat miasto”, którego partnerem był Klubu Gaja.

Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Miasta Bielska-Białej. Partnerem wydarzenia jest AQUA S.A - spółka wodociągowa w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info, źródło: Klub Gaja

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.