bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 września 2016
  • wyświetleń: 11767

Złodziej zaatakował nożem pracownika ochrony sklepu

35-letni złodziej nie mógł się pogodzić z faktem, że ochroniarz sklepu budowlanego przyłapał go na kradzieży narzędzi. Mężczyzna w trakcie szarpaniny z pracownikiem ochrony użył noża.

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godziny 17.30 w sklepie z materiałami budowlanymi przy ulicy Warszawskiej. 35-letni mężczyzna został przyłapany na kradzieży narzędzi, jednak nie chciał dać za wygraną i doszło do szarpaniny z pracownikiem ochrony. - Mężczyzna miał nóż do tapicerki, którym zranił ochroniarza w rękę. Na szczęście całą sytuację widział kierownik, który obezwładnił napastnika - mówi nasz informator, który nie chce zdradzać danych.

Policja potwierdza, że doszło wczoraj do takiego zdarzenia. - 46-letni ochroniarz został odwieziony do szpitala - informuje komisarz Aleksandra Gęga, zastępca rzecznika prasowego bielskiej policji. Złodziej został zatrzymany. Za kradzież i naruszenie czynności narządu ciała kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.